محل تبلیغات شما

دلم میخواست هنوزم مثل ۱۲، ۱۳ سالگیم، رویا و هدفم تغییردادن جهان باشه؛ تبدیلش به یه جای قشنگ‌تر برای زندگی. و برای رسیدن بهش، خودمو به آب و آتیش بزنم. همش سرم تو کتابهای مختلف باشه و راه‌های مختلف رو بررسی کنم. یااینکه مثل ۱۵،۱۶ سالگیم، به این نتیجه برسم که فعلا تو این سن، بهترین کاری که میتونم بکنم درس خوندنه و خودمو غرق دنیای شیمی کنم. با هر لغتی که میخونم عشق کنم و برم اون بالابالاها.

الان که به گذشته نگاه میکنم، میبینم امید و انرژی، زندگیم رو پرکرده بود. ناامیدی جایی تو دنیای من نداشت. یه دختر پر شر و شوری بودم که کسی بی‌حس و حالی رو تو وجودش پیدا نمیکرد.

اما الان به خودم میگم، دختر! کجای زندگیتی؟ ۲ ماه دیگه، ۲۴ سالت تموم میشه و دفتر ۲۵ سالگیتو میذارن جلوت. چی برای ارائه داری؟ رویاها و آرزوهات کجان؟ چند درصدشونو پیش بردی؟ هدفت چیه؟ یا اصلا بهتره بگم، هدفی داره؟؟؟

دورنمایی از آینده‌ی پیش روت ترسیم کردی؟

و فکرمیکنم چیشد که به اینجا رسیدم؟

چیشد که رویای ساخت یه دنیای قشنگ تبدیل شد به روزمرگیِ بدون هدف!!!!

#مهرساا

دکتر زرین کوب و حافظ

راجع به یا راجبه؟!

تو میدمی و آفتاب میشود

تو ,یه ,کنم ,رو ,دنیای ,چیشد ,که به ,چیشد که ,زندگیتی؟ ۲ ,۲ ماه ,ماه دیگه،

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مسایل زناشویی و جنسی Civil Engineering آخرین اخبار واطلاعات کتابخانه امام صادق(ع)بابانظر Nicole's blog نمایندگی آکادمی کنگره 60 ساعت مچی كامپیوتری دیجیتالی هوشمند زنانه مردانه دخترانه 2020 دیجی رایانه Learning English Christine's memory poeharddicco