محل تبلیغات شما

دلم میخواست هنوزم مثل ۱۲، ۱۳ سالگیم، رویا و هدفم تغییردادن جهان باشه؛ تبدیلش به یه جای قشنگ‌تر برای زندگی. و برای رسیدن بهش، خودمو به آب و آتیش بزنم. همش سرم تو کتابهای مختلف باشه و راه‌های مختلف رو بررسی کنم. یااینکه مثل ۱۵،۱۶ سالگیم، به این نتیجه برسم که فعلا تو این سن، بهترین کاری که میتونم بکنم درس خوندنه و خودمو غرق دنیای شیمی کنم. با هر لغتی که میخونم عشق کنم و برم اون بالابالاها.

الان که به گذشته نگاه میکنم، میبینم امید و انرژی، زندگیم رو پرکرده بود. ناامیدی جایی تو دنیای من نداشت. یه دختر پر شر و شوری بودم که کسی بی‌حس و حالی رو تو وجودش پیدا نمیکرد.

اما الان به خودم میگم، دختر! کجای زندگیتی؟ ۲ ماه دیگه، ۲۴ سالت تموم میشه و دفتر ۲۵ سالگیتو میذارن جلوت. چی برای ارائه داری؟ رویاها و آرزوهات کجان؟ چند درصدشونو پیش بردی؟ هدفت چیه؟ یا اصلا بهتره بگم، هدفی داره؟؟؟

دورنمایی از آینده‌ی پیش روت ترسیم کردی؟

و فکرمیکنم چیشد که به اینجا رسیدم؟

چیشد که رویای ساخت یه دنیای قشنگ تبدیل شد به روزمرگیِ بدون هدف!!!!

#مهرساا

دکتر زرین کوب و حافظ

راجع به یا راجبه؟!

تو میدمی و آفتاب میشود

تو ,یه ,کنم ,رو ,دنیای ,چیشد ,که به ,چیشد که ,زندگیتی؟ ۲ ,۲ ماه ,ماه دیگه،

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

intinwolfle Portia's notes عشــقـــــــ چیــــستــــ ؟؟؟ آموزش کامپیوتر انیاک garternranmo پت شاپ آنلاین نیاوران ..... ecunanil مهرآهنگ زرتشت-فروش پیانو دیجیتال,فروش گیتار,خرید ویولن,گیتار,راهنمای خرید پیانو قطره (ای از زندگی یک درگیر کامپیوتر)